Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Reflect

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Sr.

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★★

  • Athena

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★★

  • The G Word with Adam Conover

    ★★★★½

  • Firestarter

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • We Own This City

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Umma

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★