Sort by

lisa🖤 has logged 17 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Vacation

Vacation

2015
×
Edit this entry  
16
The Box

The Box

2009
×
★★½
Edit this entry  
14
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★½
Edit this entry  
14
Dark

Dark

2015
×
★★
Edit this entry  
14
Escapee

Escapee

2011
×
½
Edit this entry  
14
The End?

The End?

2017
×
★★
Edit this entry  
13
Do You See Me?

Do You See Me?

2014
×
★★★
Edit this entry  
13
The World's End

The World's End

2013
×
★★★
Edit this entry  
13
7 Guardians of the Tomb

7 Guardians of the Tomb

2018
×
Edit this entry  
13
Frida

Frida

2002
×
★★★½
Edit this entry  
13
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
★★½
Edit this entry  
12
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★
Edit this entry  
10
Hold Your Breath

Hold Your Breath

2012
×
★★
Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Al posto tuo

Al posto tuo

2016
×
★★½
Edit this entry  
04
I Still Know What You Did Last Summer

I Still Know What You Did Last Summer

1998
×
★★½
Edit this entry  
02
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Edit this entry