• Broker

    ★★★★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Alcarràs

    ★★★★

  • The Passengers of the Night

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Mikado

    ★★★★

  • Happening

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Miracle

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★★

  • The Trip

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Vortex

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★

  • The Father Who Moves Mountains

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★

  • My Uncle Tudor

    ★★★★★

  • Flee

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • The Campaign

    ★★★

  • Little Fish

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Nowhere Special

    ★★★★

  • 200 Meters

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Holy Father

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Queen Marie of Romania

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The Platform

    ★★★

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Waves

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★