Sort by
  • Significant Other

    ★½

  • Glass Onion

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Pez Outlaw

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Descendant

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★½

  • Name of the Game

    ★★★½

  • John - The Last Cowboy

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Hit the Road

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Lost Leonardo

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • Trust Me

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Sasquatch

  • Army of the Dead

    ★½

  • Exterminate All the Brutes

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

  • Nobody

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • The Quest for Tonewood

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★

  • The Elk Forest

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • Censor

    ★★½

  • Gritt

    ★★★½

  • The Marksman

    ★½

  • Pretend It's a City

  • Betrayed

    ★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • True Love Never Dies

    ★★★★

  • The Dry

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Murder on Middle Beach

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Another Happy Christmas

    ★★½

  • City So Real

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • 537 Votes

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

  • Villagers and Vagabonds

    ★★★½

  • The Mole: Undercover in North Korea

  • Blue Code of Silence

    ★★★

  • Cousin Helge

    ★★★

  • Hell: The History of Norwegian Black Metal

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★½