RSS feed for Petter

Petter has logged 12 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★½
Edit this entry  
31
QT8: The First Eight

QT8: The First Eight

2019
×
★★½
Edit this entry  
31
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★½
Edit this entry  
18
Deli Man

Deli Man

2015
×
★★★
Edit this entry  
15
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Post

The Post

2017
×
★★★½
Edit this entry  
05
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Edit this entry