Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

    ★★★

  • Pinocchio

    ½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Alienoid

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Lightyear

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★

  • Broker

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Love and Leashes

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Snipers

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Sharp Stick

    ★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Inu-oh

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • Beckett

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★