• Dashcam

    ½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Hatching

    ★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Master

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Cursed

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ½

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Lamb

    ★★★½