• Hustle

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★½

  • Windfall

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Meet Me In The Bathroom

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Call Jane

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Wolf

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Alpinist

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★★