Sort by
  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Rosaline

    ★★½

  • The School of Magical Animals 2

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Luck

    ★★★

  • Press Play

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Willi und die Wunderkröte

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Freddie Mercury: The Final Act

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The School of the Magical Animals

    ★★★

  • The Last Bus

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Long Story Short

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Divine

    ★★★

  • Made in Italy

    ★★★½

  • Conni and the Cat

    ★★

  • Lady Driver

    ★★★

  • The Secret: Dare to Dream

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★½

  • Love Sarah

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Christmas in Rome

    ★★½

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★

  • Noelle

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Blink of an Eye

    ★★★★

  • Radioactive

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★½

  • Benjamin the Elephant

    ★★

  • Dream Factory

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Wonder Park

    ★★★½

  • Trading Paint

    ★★★

  • Checker Tobi und das Geheimnis unseres Planeten

    ★★★★½

  • Official Secrets

    ★★★

  • Love at Second Sight

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • What We Left Behind: Looking Back at Star Trek: Deep Space Nine

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • First Man

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Asterix: The Secret of the Magic Potion

    ★★½

  • Book Club

    ★★★

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★

  • Midnight Sun

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Every Day

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★½