• Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★

  • Moses Storm: Trash White

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • 2021 and Done with Snoop Dogg & Kevin Hart

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Alec Baldwin: Unscripted

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★½

  • Mad God

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Clerk

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Dave Chappelle: Redemption Song

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

  • Making The Irishman

  • Dave Chappelle: Unforgiven

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Extraction

  • The Hunt

    ★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

  • Bloodshot

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Lamp Life

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★