Sort by
  • See How They Run

  • The Sea Beast

  • Hustle

    ★★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • Elvis

  • Top Gun: Maverick

  • Norm Macdonald Had a Secret

    ★★★★★

  • The Batman

    ½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Bigbug

    ★★★★½

  • Fresh

  • Spider-Man: No Way Home

  • Licorice Pizza

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

  • Cry Macho

  • Dune

  • Cinderella

  • The Green Knight

    ½

  • Pig

  • The French Dispatch

  • Val

  • Annette

  • Bo Burnham: Inside

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Murder Among the Mormons

  • WandaVision

  • Soul

  • Run Hide Fight

  • Dear Comrades!

    ★★★★★

  • Quo vadis, Aida?

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

  • Hamilton

  • Minari

  • The Social Dilemma

  • Goldman v Silverman

  • Cats

  • Klaus

  • The Irishman

  • Knives Out

  • Sound of Metal

  • The Two Popes

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Tell Me Who I Am

  • The Rise of Jordan Peterson

  • Bottom of the 9th

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Midsommar

  • Memorable

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • Portrait of a Lady on Fire

  • The Lighthouse

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Chernobyl

  • Avengers: Endgame

  • Hi This Is Flume

  • Us

  • Captain Marvel

  • Fyre

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Creed II

  • Bohemian Rhapsody

  • Bad Times at the El Royale

  • If Beale Street Could Talk

  • mid90s

  • Shadow

    ★★★★½

  • Suspiria