Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • I Believe in Santa

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • My Policeman

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Inside the Mind of a Cat

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Big Time

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Shark Bait

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • Marry Me

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Nanny

    ★★½