Sort by
  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Mercury Retrograde

    ★★★★★

  • Love & Gelato

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Short Story

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Tigre del Carbón

    ★★★★½

  • Miracle

    ★★★

  • Neon Spores

    ★★★★★

  • dandarandan

    ★★★★

  • Burial: Subterranean Light

    ★★★★★

  • Boreal

    ★★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★

  • The Gigantes

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • El Inquilino

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Erratum

    ★★★½

  • Colin in Black & White

    ★★★½

  • The Shadow in My Eye

    ★★★½

  • Winter

    ★★★

  • Water from The Tremulous Stream

    ★★★★

  • Editing

    ★★★

  • La cuarta plantación

    ★★★★½

  • Polycephaly in D

    ★★★★★

  • Holiday

    ★★★★

  • I and the Stupid Boy

    ★★★½

  • Untitled (34bsp)

    ★★★★★

  • Los Viejos: Drop to Hell

    ★★★★★

  • The Petitioner (Exercise #1)

  • Tacomplicado

  • Tonalli

    ★★★½

  • Mido and the Instrumals

    ★★★★★

  • The Demons of Dorothy

    ★★★★

  • Festina Lente

    ★★★½

  • The Right Words

    ★★½

  • Deep Blue

    ★★★★★

  • Sycorax

    ★★★½

  • The Windshield Wiper

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The House of Flowers: The Movie

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Summer

    ★★★★★

  • Playlist

    ★★★

  • Just for a While

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Puerto Príncipe o Cómo Desmantelar una Bomba Reloj

    ★★★★

  • Fire in My Belly

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Four Roads

    ★★★★★

  • Cuatro paredes

  • Terra Femme

    ★★★★★

  • Astralium

    ★★★★★

  • Theo and the Metamorphosis

    ★★½

  • Explaining the Law to Kwame

    ★★★½

  • Before the End

    ★★★★★

  • Los Fundadores

    ★★★

  • Dark Light Voyage

    ★★★★

  • Fucking with Nobody

    ★★★

  • Hold Me Tight

    ★★★★★

  • Play It Safe

    ★★★★★

  • Nuclear Family

    ★★★½

  • Hey There!

    ★★★

  • Ito

    ★★★½

  • Social Hygiene

    ★★★½

  • Shangri-La

    ★★★