Evil has logged 16 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
31
A Taxi Driver

A Taxi Driver

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Dead Snow 2: Red vs. Dead

Dead Snow 2: Red vs. Dead

2014
×
★★★½
Edit this entry  
20
Dead Snow

Dead Snow

2009
×
★★½
Edit this entry  
18
The Wave

The Wave

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sleepless

Sleepless

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Amadeus

Amadeus

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Forgotten

Forgotten

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dead End

Dead End

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Mummy

The Mummy

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★★½
Edit this entry