RSS feed for piakovak

piakovak has rated 19 comedy films.

  • Coming to America

    ★★★★★

  • Home Alone

    ★★★★★

  • Lethal Weapon 2

    ★★★★★

  • Home Alone 2: Lost in New York

    ★★★★★

  • Ace Ventura: Pet Detective

    ★★★★★

  • The Mask

    ★★★★★

  • Dumb and Dumber

    ★★★★½

  • Men in Black

    ★★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★½

  • Monsters, Inc.

    ★★★

  • Ice Age

    ★★★★

  • School of Rock

    ★★★★★

  • DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★½

  • Cars

    ★★★

  • Due Date

    ★★★★½

  • The Hangover Part II

    ★★★★½

  • Johnny English Reborn

    ★★★★★