RSS feed for piakovak

piakovak has rated 16 thrillers.

  • RoboCop

    ★★★★

  • Lethal Weapon 2

    ★★★★★

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★½

  • GoldenEye

    ★★★★★

  • Tomorrow Never Dies

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★

  • X2

    ★★★★½

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★★

  • V for Vendetta

    ★★★★½

  • X-Men: The Last Stand

    ★★★★

  • Casino Royale

    ★★★★★

  • Wanted

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • X-Men Origins: Wolverine

    ★★★★★

  • Johnny English Reborn

    ★★★★★

  • Cowboys & Aliens

    ★★★★★