• Eternals

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Malignant

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Suicide Squad

  • The French Dispatch

  • Black Widow

  • Skater Girl

  • Army of the Dead

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Rose Island

    ★★★★★

  • Onward

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★½

  • Jexi

  • Joker

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Robert the Bruce

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Lighthouse

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Stuber

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Sharks: Monster of the Media

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

  • Ready Player One

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

  • The Game Changers

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Daddy's Home 2

  • Justice League

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Louis C.K. 2017

  • Life

    ★★★

  • What the Health

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Logan

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

  • T2 Trainspotting

  • Why Him?

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Moana

    ★★★