• Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Sing 2

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Fauci

    ½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • Luca

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Hillary

    ½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • American Gospel: Christ Alone

  • Once Upon a Deadpool

    ★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Death of a Nation

  • The Meg

    ★★★

  • Uncle Drew

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Fahrenheit 451

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • The 15:17 to Paris

  • Black Panther

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★½