• Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Split

    ★★★½

  • The Belko Experiment

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • Concussion

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★★½

  • Circle

    ★★

  • As Above, So Below

    ★★★½

  • The Babadook

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Project X

    ★★★

  • Midnight in Paris

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • The Town

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★★½

  • Iron Man 2

    ★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★

  • The Blind Side

    ★★★½

  • Zombieland

    ★★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • 21

    ★★★★

  • National Treasure: Book of Secrets

    ★★★

  • Superbad

    ★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★½

  • Zodiac

    ★★★★

  • National Treasure

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★½

  • Harold & Kumar Go to White Castle

    ★★★

  • Holes

    ★★★★½

  • Catch Me If You Can

    ★★★★½

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★½

  • The Firm

    ★★★★

  • Back to the Future Part III

    ★★★½

  • Back to the Future Part II

    ★★★½

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★½

  • Back to the Future

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★