Sort by
  • Bitconned

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Big Vape: The Rise and Fall of Juul

    ★★★½

  • Beckham

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • That Peter Crouch Film

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Emancipation

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Smile

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Deck of Cards

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Skinamarink

    ½

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • Lynch/Oz

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Our Father

    ★½

  • My Year of Dicks

    ★★★★½

  • To Leslie

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Bones

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • All the Streets Are Silent: The Convergence of Hip Hop and Skateboarding (1987-1997)

    ★★★

  • Old

  • France

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Pray Away

    ★★★

  • Portrait of Kaye

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Joe Buffalo

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★★