Sort by

Moira has logged 11 entries for films during 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★
Edit this entry  
30
Black Mirror: The Entire History of You

Black Mirror: The Entire History of You

2011
×
★★★★
Edit this entry  
12
D.E.B.S.

D.E.B.S.

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★
Edit this entry  
03
Hansel & Gretel: Witch Hunters

Hansel & Gretel: Witch Hunters

2013
×
★★★
Edit this entry  
24
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★
Edit this entry  
18
Lost and Delirious

Lost and Delirious

2001
×
★★★★
Edit this entry  
13
Show Me Love

Show Me Love

1998
×
★★★★
Edit this entry  
13
Water Lilies

Water Lilies

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry