Sort by

Zack has logged 25 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
New Nightmare

New Nightmare

1994
×
★★★½
Edit this entry  
22
Lake Mungo

Lake Mungo

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Fantasia 2000

Fantasia 2000

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Saving Face

Saving Face

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Fantasia

Fantasia

1940
×
★★★★
Edit this entry  
16
Juno

Juno

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Double Indemnity

Double Indemnity

1944
×
★★★★★
Edit this entry  
14
The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Game

The Game

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Good Omens

Good Omens

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Madagascar

Madagascar

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Babe: Pig in the City

Babe: Pig in the City

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Babe

Babe

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Matinee

Matinee

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★½
Edit this entry  
02
Erin Brockovich

Erin Brockovich

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Legend

Legend

1985
×
★★★
Edit this entry