Sort by
  • Leave the World Behind

  • Five Nights at Freddy's

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • A Haunting in Venice

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Slotherhouse

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

  • Asteroid City

  • May December

    ★★★★

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Tetris

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

  • Magic Mike's Last Dance

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Missing

  • You People

  • Plane

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Supercell

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • The Munsters

  • Smile

  • The Blackening

  • The Menu

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

  • TÁR

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

  • The Invitation

  • Orphan: First Kill

  • House of Darkness

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Crush

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

  • Kimi

  • Death on the Nile