Sort by
  • NJU Day

  • Nope

    ★★½

  • Section 1

    ★★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • We Own This City

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • The Swipe

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★½

  • You Can't Kill Meme

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★½

  • Old

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Hit the Road

    ★★½

  • The Velvet Underground

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Ascension

    ★★★★½

  • In the Heights

  • Bad Trip

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★★

  • All My Homies Hate Skrillex

    ★★★½

  • OPAL

    ★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • French Exit

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • 27PRION-jumbo

    ★★★½

  • Selfie Dad

  • 8:46

  • New York New York

    ★½

  • TFW No GF

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Bad Advice

  • Emma.

    ★★★

  • Zola

    ★★

  • Jasper Mall

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★½

  • Good Vibes at the Iowa State Fair

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Hey World!

    ★★★★

  • The Forest of Love

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • Subject to Review

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

  • Not so fast

    ★★★★★

  • The Laundromat

    ★★