Sort by
  • Madame Web

  • Argylle

    ★★★

  • Force of Nature: The Dry 2

    ★★★★

  • ted

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★★

  • The Melodic Blue: Baby Keem

  • Wonka

    ★★★½

  • Leo

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Amazon Music Live with Green Day

    ★★★½

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★★½

  • Olivia Rodrigo – Live from the Ace Theatre

    ★★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • One Life

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Circus Maximus

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Warnie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Arnold

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • John Farnham: Finding the Voice

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Adam Sandler: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½