Sort by
  • Wicked

  • Creed III

  • Gangsta Granny Strikes Again

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Werewolf by Night

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

  • The Banshees of Inisherin

  • Empire of Light

  • TÁR

  • 13: The Musical

  • Nope

  • Bullet Train

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Flying Sailor

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Le Pupille

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • My Year of Dicks

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

  • Navalny

    ★★★½

  • Fire of Love

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • Hawkeye

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Diana: The Musical

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★½

  • Cinderella

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

  • Old

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Black Widow

    ★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★

  • Even Mice Belong in Heaven

    ★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil