Sort by

ReelTalk Reviews has logged 11 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cars

Cars

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry