RSS feed for pj123
  • 1917

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • The Nun

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★½

  • Central Intelligence

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Pixels

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★½

  • Ted

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

  • Zombieland

    ★★★★

  • Superbad

    ★★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★

  • School of Rock

    ★★★★

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★