• The New Mutants

    ★★

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Leather Metropolis dir Michael Bay

  • MOM

  • 14042020

  • Grey Seals

  • Dry Rot

  • Scroll 2

  • Scroll 1

  • Fausta

  • Siberia

    ★★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Summertime

    ★★

  • Cats

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★★★

  • Jamaica Tapes

  • Hey Moon

  • Moving

  • Devotional Cinema

  • Catscape

  • Dolemite Is My Name

  • Identity Theft of a Cheerleader

    ★★★

  • Joker

  • The 9th Precinct

  • Ad Astra

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

  • Breakfast

  • Seasons of Loss

  • Crawl

    ★★★★

  • Anima

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Domino

  • Parasite

    ★★

  • Tommaso

  • The Lighthouse

  • Tux and Fanny

    ★★★★★

  • dead end

  • I Trapped the Devil

  • Hellboy

  • Artusen

  • Death Is Just Around The Corner

    ½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • KRFT PUNK'S Political Party!

  • Paris Is Us

  • The Wandering Earth

    ★★

  • D E S T R U C T

  • Alita: Battle Angel

  • Gabriel Iglesias: One Show Fits All

  • The Hole in the Ground

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Cat Sticks

    ★★★

  • mask dog

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bunnyrabbit

  • Bird Box

    ½

  • Hell is an Empty Room

  • Antoni Psycho

  • Incommodum

  • Elevate

  • The Haunting of Hill House

    ★★★