Sort by
  • Power Alley

    ★★½

  • Club Zero

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Lost Country

    ★★½

  • Blackbird Blackbird Blackberry

    ★★★½

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Mrs. Chatterjee Vs Norway

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Tótem

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • Perpetrator

    ★★★½

  • Someday We’ll Tell Each Other Everything

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Amazing Maurice

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • A Light Never Goes Out

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Nightmare

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Son

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • Amanda

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Other People's Children

    ★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Nightsiren

    ★★½

  • Angry Annie

    ★★★

  • Joyride

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★½

  • Daughter of Rage

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★★½

  • The Blue Caftan

    ★★★★

  • Chile '76

    ★★★½