RSS feed for Podcasting's Brock

Podcasting's Brock has watched 386 animated films.

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • UglyDolls

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • The Death of Superman

    ★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Batman Ninja

    ★★★½

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

  • My Little Pony: The Movie

    ★★

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Smurfs: The Lost Village

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Trolls

    ★★★

  • Batman: Return of the Caped Crusaders

    ★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★½

  • Inner Workings

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • The Red Turtle

    ★★★★½

  • Sausage Party

    ★★

  • Zootopia

    ★★★½

  • Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood

    ★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★½

  • Batman: Bad Blood

    ★★★½

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ★★½

  • The Lion Guard: Return of the Roar

  • The Good Dinosaur

    ★★★

  • Riley's First Date?

  • Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure

    ★★★

  • Sanjay's Super Team

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Anomalisa

    ★★★

  • Barbie in Rock 'N Royals

    ★★½

  • Long Way North

    ★★★½

  • Minions

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Batman vs. Robin

    ★★★

  • Home

    ★★★

  • Frozen Fever

  • Barbie in Princess Power

    ★★★

  • World of Tomorrow

    ★★★★

  • Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

    ★★★★

  • Toy Story That Time Forgot

    ★★★

  • Penguins of Madagascar

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★½

  • The Book of Life

    ★★★½

  • Barbie and the Secret Door

    ★★★

  • Batman: Assault on Arkham

    ★★★★

  • Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

  • Feast

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★★

  • Legends of Oz: Dorothy's Return

    ★★★

  • Son of Batman

    ★★★

  • Tinker Bell and the Pirate Fairy

    ★★★★

  • Mr. Peabody & Sherman

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★