RSS feed for Podcasting's Brock
  • My Spy

    ★★★½

  • Elektra

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Holes

    ★★★★

  • Superdad

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Blood Rage

    ★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Shrek

    ★★★★

  • The Vast of Night

    ★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Goonies

    ★★★½

  • Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

    ★★★

  • Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★