logan has logged 32 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Reality Bites

Reality Bites

1994
×
★★★½
Edit this entry  
26
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★
Edit this entry  
26
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★
Edit this entry  
25
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Edit this entry  
24
Interview with the Vampire

Interview with the Vampire

1994
×
★★★½
Edit this entry  
24
Four Rooms

Four Rooms

1995
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Colossal

Colossal

2016
×
★★★½
Edit this entry  
21
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★½
Edit this entry  
18
Gridlock'd

Gridlock'd

1997
×
★★
Edit this entry  
17
Minority Report

Minority Report

2002
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★½
Edit this entry  
17
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★½
Edit this entry  
16
In a Valley of Violence

In a Valley of Violence

2016
×
★★½
Edit this entry  
16
Intolerable Cruelty

Intolerable Cruelty

2003
×
★★★
Edit this entry  
13
Superstar: The Karen Carpenter Story

Superstar: The Karen Carpenter Story

1988
×
Edit this entry  
09
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

2013
×
★½
Edit this entry  
08
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★★
Edit this entry  
08
Much Ado About Nothing

Much Ado About Nothing

1993
×
★★★
Edit this entry  
08
Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

1998
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Purge

The Purge

2013
×
★★
Edit this entry  
07
Maudie

Maudie

2016
×
★★★
Edit this entry  
07
Daybreakers

Daybreakers

2009
×
★★½
Edit this entry  
05
Gattaca

Gattaca

1997
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Panic in Needle Park

The Panic in Needle Park

1971
×
★★★½
Edit this entry  
04
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
It

It

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
01
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
The Good, The Bad, The Weird

The Good, The Bad, The Weird

2008
×
★★★
Edit this entry