Sort by
  • Shin Godzilla

    ★★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • House

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • First Love

    ★★★½

  • Jingle All the Way

    ★★★½

  • Little Nicky

    ★½

  • Porco Rosso

    ★★★★½

  • Princess Mononoke

    ★★★★

  • Hot Fuzz

    ★★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★★