Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Where the Devil Roams

    ★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★

  • The Killing Tree

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Motion Detected

    ★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Feeders 3: The Final Meal

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Slash/Back

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Dashcam

  • Two Witches

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★