poopiebutthole has logged 16 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
Spanglish

Spanglish

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★½
Edit this entry  
27
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Full Metal Jacket

Full Metal Jacket

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Edit this entry  
06
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★★½
Edit this entry  
05
Drive

Drive

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Baywatch

Baywatch

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry