Sort by
  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • Spoonful of Sugar

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Wandering

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • Tennis Ball on His Day Off

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • An Irish Goodbye

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Moonfall

  • Alice

  • Fresh

    ★★★★½

  • The House

    ★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Sing 2

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Shepherd

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • You Can’t Show My Face

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Intolerance

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Where Is Anne Frank

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Two

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • Wendy Williams: The Movie

    ★½

  • Citadel

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Mercy

    ★★★

  • Songbird

    ★★

  • The Prom

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★

  • Willie, Jamaley & The Cacacoon

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • Death Drop Gorgeous

    ★★★

  • Scoob!

    ★★½