Sort by
  • Crush

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Our Ladies

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

    ★★★½

  • Legally Blonde

    ★★★½

  • The Thing About Harry

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • 17 Again

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Kissing Jessica Stein

    ★★★

  • While You Were Sleeping

    ★★★★★