Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Elemental

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Smile

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • A Ghost Story for Christmas: The Mezzotint

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Diana: The Musical

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • LuLaRich

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Together

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½