• Prey

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Escape the Field

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Scrap

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • The Smell of Money

    ★★★★

  • Make People Better

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • The Quiet Epidemic

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Ashgrove

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Flee the Light

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • The Civil Dead

    ★★★

  • Retrograde

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Framing Agnes

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Honeycomb

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Confessions of a Hitman

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Chamber of Terror

  • Double Walker

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Hell Hath No Fury

    ★★★

  • A Bird Flew In

    ★★★