Sort by
  • Songwriter

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★½

  • Starman

    ★★★½

  • The Natural

    ★★★½

  • The Bostonians

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • D.E.B.S.

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • 10

    ★★★★

  • Mermaids

    ★★★½

  • Official Competition

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Mississippi Masala

    ★★★½

  • Man on Fire

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Bye Bye Birdie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★