RSS feed for Pat

Pat has logged 12 entries for films rated ★★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Miracle Mile

Miracle Mile

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Last Detail

The Last Detail

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
27
25th Hour

25th Hour

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Repo Man

Repo Man

1984
×
★★★★½
Edit this entry  
13
The Band's Visit

The Band's Visit

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
11
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Animal Kingdom

Animal Kingdom

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Edit this entry