• The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★★

  • The Silencing

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★★★

  • The Last Days of American Crime

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Coffee & Kareem

  • Stargirl

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • 365 Days

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • Line of Duty

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • Code 8

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★★

  • Fractured

    ★★★★

  • Tall Girl

    ★★

  • Abominable

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Point Blank

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Shaft

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • In My Blood It Runs

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • Malibu Rescue

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Missing Link

    ★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★

  • Shazam!

    ★★½

  • The Highwaymen

    ★★★★

  • Wonder Park

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Holmes & Watson

    ★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★½

  • Mortal Engines

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Second Act

    ★★★