• Let the Wrong One In

  • BLACK FRIDAY!

    ★★½

  • The Execution

    ★★

  • No. 10

    ★★★

  • The Timekeepers Of Eternity

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • VHS 94

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Alone with You

    ★½

  • Homebound

    ★★½

  • Barbarians

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Intrusion

    ★★

  • Fever Dream

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★★½

  • You Are Not My Mother

    ★★★½

  • Benediction

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Some Like It Rare

    ★★★

  • Inexorable

    ★★★½

  • The Box

    ★★

  • Happening

    ★★★

  • Out of Sync

    ★★★

  • Sundown

    ★★½

  • Official Competition

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ½

  • Atlantide

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Zalava

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Jacinto

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Martyrs Lane

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★

  • Wet Sand

    ★★★

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★★

  • Luzifer

    ★★★½

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★

  • Mad God

    ★★★

  • Beckett

    ★★★★

  • The Trip

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • Demonic

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Emergency Declaration

  • The Restless

    ★★★

  • Nitram

    ★★★

  • Memoria

  • Casablanca Beats

    ★★

  • France

    ★★★★

  • BELLE

    ★★★½

  • Hold Me Tight

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The Story of My Wife

    ★★½

  • Paris, 13th District

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★½