RSS feed for George

George has logged 11 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Addams Family

The Addams Family

1991
×
★★★
Edit this entry  
28
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Tag

Tag

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Last Action Hero

Last Action Hero

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
MacGruber

MacGruber

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★
Read the review Edit this entry