Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Madame Web

  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • Argylle

  • Bob Marley: One Love

    ★★

  • Suncoast

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Anyone But You

  • Wonka

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Foe

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John & Yoko

  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • When Evil Lurks

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The End We Start From

    ★★★½

  • Society of the Snow

  • Dream Scenario

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Peasants

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • Priscilla

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

  • Maestro

  • The Promised Land

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • Ferrari

  • The Holdovers

  • Saltburn

    ★★

  • The Bikeriders

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • I'm Hip

  • Our Uniform

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • La Chimera

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Robot Dreams

    ★★★★

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest