• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • The King's Man

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Fauci

    ½

  • LuLaRich

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Run Hide Fight

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Mulan

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★