Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • The Ritual Killer

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Epic Tails

  • Strange World

    ★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • She Said

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Magic Flute

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Devotion

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • No Bears

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Saint Omer

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Out of the Blue

    ★½

  • The Invitation

    ★★½

  • Tad, the Lost Explorer and the Emerald Tablet

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Easter Sunday

    ★★

  • Nope

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Close

    ★★★★

  • Mediterranean Fever

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Tori and Lokita

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Joyland

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • The Super 8 Years

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★½