Sort by

preston has logged 32 entries for films during March 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Paperboy

The Paperboy

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Wrong

Wrong

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

2013
×
★★½
Edit this entry  
27
The Sessions

The Sessions

2012
×
★★★
Edit this entry  
26
Le Grand Jeu

Le Grand Jeu

1934
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Pietà

Pietà

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Numéro deux

Numéro deux

1975
×
★★★
Edit this entry  
23
Uncle Kent

Uncle Kent

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Hi, Mom!

Hi, Mom!

1970
×
★★★★
Edit this entry  
21
In Darkness

In Darkness

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Jack the Giant Slayer

Jack the Giant Slayer

2013
×
★★★
Edit this entry  
18
The Elusive Summer of '68

The Elusive Summer of '68

1984
×
★★★
Edit this entry  
17
Rhino Season

Rhino Season

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Hitchcock

Hitchcock

2012
×
★★
Edit this entry  
15
Identity Thief

Identity Thief

2013
×
Read the review Edit this entry  
14
Women of the Night

Women of the Night

1948
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Last Stand

The Last Stand

2013
×
★½
Edit this entry  
11
The Verdict

The Verdict

1946
×
★★★½
Edit this entry  
10
Man of Marble

Man of Marble

1977
×
★★★
Edit this entry  
09
Deathdream

Deathdream

1974
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Blind Chance

Blind Chance

1987
×
★★★½
Edit this entry  
07
Mama

Mama

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Jack & Diane

Jack & Diane

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Seven Days… Seven Nights

Seven Days… Seven Nights

1960
×
★★★★
Edit this entry  
04
Oz the Great and Powerful

Oz the Great and Powerful

2013
×
★★★½
Edit this entry  
03
Song at Midnight

Song at Midnight

1937
×
★★½
Edit this entry  
03
Flight

Flight

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Trick or Treats

Trick or Treats

1982
×
★½
Edit this entry  
01
What's in a Name

What's in a Name

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Warm Bodies

Warm Bodies

2013
×
★★
Read the review Edit this entry