Sort by
  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★★

  • The Valet

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • A Mother Knows Worst

    ★★★★

  • Tall Girl

    ★★★★½

  • Pure

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • I Am Mother

    ★★★★

  • Deadly Switch

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★★★

  • The Princess Switch

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Swiped

    ½

  • Next Gen

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • The Little Mermaid

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★½

  • To Each, Her Own

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Lez Bomb

    ★★★

  • Driven to Dance

    ★★½

  • Duck Duck Goose

    ★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★

  • Step Sisters

    ★★★★½

  • A Wedding Wonderland

    ½

  • Christmas Inheritance

    ★★★★

  • Christmas Wedding Planner

    ★½

  • Angela's Christmas

    ★★★★★

  • A Christmas Prince

    ★★★★

  • Gnome Alone

    ★★★★

  • Adventures in Public School

    ★★★½

  • The Breadwinner

    ★★★★

  • Bring It On: Worldwide #Cheersmack

    ★★★½

  • Monster Family

    ★½

  • Naked

    ★★★★

  • What Happened to Monday

    ★★★½

  • The Emoji Movie

    ★★★

  • Monster Island

    ★★★★

  • Rip Tide

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★★½

  • Stephanie

    ★★★★

  • Sandy Wexler

    ★★½

  • Dance Academy: The Movie

    ★★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★★

  • Amy Schumer: The Leather Special

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Kiss and Cry

    ★★★★

  • Sahara

    ★★★½

  • Fun Mom Dinner

    ★★★½

  • iBoy

    ★★★½

  • To the Bone

    ★★½

  • Alexander IRL

    ★★

  • The Horse Dancer

  • Coin Heist

    ★★★★

  • Passengers

    ★★½

  • Hearts of Christmas

    ★★★★

  • Looks Like Christmas

    ★★½

  • Heaven Sent

    ★½

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Broadcasting Christmas

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Little Mermaid

    ★★★½

  • Undecided: The Movie

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • The Thinning

    ★★★½

  • Trolls

    ★★★★

  • The Matchbreaker

    ★★

  • The Swap

    ★★★½

  • Love on a Limb

    ★★★★